Başkan Karadere’den Yeni Atanan Başhekim ve Sağlık Hizmetleri Müdüresini Ziyaret Etti.

Belediye Başkanımız Mustafa Karadere, ilçemiz Espiye Devlet Hastanesi’ne başhekim olarak atanan Uzm. Dr. Muhammet Bulut ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdüresi Ayten Abanoz’u ve tebrik ziyaretinde bulundu.

Espiye Belediye Başkanı Karadere Devlet Hastanesi başhekimliğine yeni atanan Uzm. Dr. Muhammet Bulut’u ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdüresi Ayten Abanoz’u ziyaret ederek yeni görev yerinde başarılar diledi. Uzm. Dr. Muhammet Bulut konuşmasında Başkan Mustafa Karadere ve beraberindekilere bu nazik ziyaretlerinden dolayı memnun olduğunu dile getirdi.
Başkan Karadere ise yaptığı konuşmasında "Şehrin yöneticilerinin ve kurumları yöneten insanların uyumlu olması gerekir. Eğer uyum içinde çalışırsak ilçemiz kalkınır. Sonuçta bizler bu koltuklara halkımıza hizmet etmek için geldik. Yeni görev yerinizde başarılar diliyorum” dedi.

Ziyarette Başkan Karadereye Başkan Yardımcıları Ali Kemal Akkaya, İbrahim Yanık, Belediye Meclis Üyesi Kemal Toraman,Ak Parti ilçe Başkanı Ali Küçükaydın,Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Nur Önal,Ziraat Odası Başkanı Raif Uçar eşlik etti.

7 Ocak 2015 / Okunma: 1521