İlçemizde Şehit Savcı Mehmet Kiraz İçin Mevlid-i Şerif Okutuldu.

İlçemiz Cumhuriyet Başsavcılığı, İstanbulAdliyesi’ndeki terör saldırısında şehit edilen Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için mevlit okuttu.Cumhuriyet Başsavcılığı, Kaymakamlık ve Belediyemiz tarafından organize edilen mevlit programı İlçemiz Ulu Camii’nde akşam namazı ile yatsı namazı arasında gerçekleştirildi.

Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz için okutulan Mevlid-i Şerif programına İlçe Kaymakamımız Osman Bilgin,Yağlıdere İlçe Kaymakamı Hasan Günaydın, İlçemiz Cumhuriyet Başsavcısı Ufuk Can Gazezoğlu ,Belediye Başkanımız Mustafa Karadere,İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Erden Aktaş,İlçe Emniyet Müdürü E.Tayfun Hoşdil,Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Özcan Özdemir,Belediye Başkan Yardımcıları Ali Kemal Akkaya,İbrahim Yanık ,İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk,Ak Parti İlçe Başkanı Ali Küçükaydın,İlçe Gençlik Kolları Başkanı Hakan Aktaş,diğer hakim savcılar adliye çalışanları ve daire amirleri personelleri,muhtarlar ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.

Programda Kur’an-ı Kerim, ilahiler ve Mevlid-i Şerif okutuldu. Ardından tüm katılanlar el açıp şehit düşen Savcı Kiraz için dua edip Fatiha okudular.

4 Nisan 2015 / Okunma: 888