İlçemiz Mevsimlik Çiçeklerle Renkleniyor.

Belediyemiz Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünce yazın gelmesi ile birlikte çevre düzenlemesi ve görsel etkiyi artırmak için çiçeklendirme çalışmalarına hız vererek, ilçe genelinde, park, bahçe, kaldırımlar, Cumhuriyet Meydanı ve Şehir girişindeki refüjlere rengarenk çiçeklerle donattı.

Hizmet çalışmalarına aralıksız devam eden Belediyemiz, Cumhuriyet Meydanı ve Şehir girişindeki refüjlere ,park, bahçe ve kaldırımlara farklı türden 7 Bin adet mevsimlik çiçek dikerek, ilçeye ayrı bir görsellik kazandırdı.

Belediye Başkanımız Mustafa Karadere” ilçenin temizlik ve düzeni kadar yeşil çevreye de büyük önem verdiklerini söyledi. İlçenin bir çok alanını rengarenk çiçeklerle süslediklerini belirten Başka Karadere , "Cumhuriyet Meydanı ve Şehir girişindeki refüjler, parklar, bahçeler ve kaldırımlarımızda çiçeklendirme çalışması başlattık. Çalışma kapsamında ilçemizin birçok noktasını 7 Bin adet faklı türden çiçeklerle donattık. Çiçekleri dikmek kadar koruması da çok önemlidir. Bu anlamda dikilen çiçeklerimizin korunması için vatandaşlarımızdan duyarlılık bekliyoruz. İlçemizin düzen ve temizliğine ne kadar önem veriyorsak görüntüsünü de o derece önemsiyoruz. Rengârenk çiçekler Espiye’ye ayrı bir güzellik katmıştır” dedi

19 Haziran 2015 / Okunma: 1023