Başkan Karadere Taş Duvar ve Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi.

Belediyemiz Fen işleri Müdürlüğ ekiplerince yol yapım bakım onarım genişletme taş duvar ve sıcak asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.Bu bağlamda Adabük Mahallesi Topallı mevki’inde 2100 metre yolun asfaltlama çalışması öncesi genişletme tesfiye asfalt hazırlık çalışması yapıldı,400 metrelik taş duvar çalışmasına devam ediliyor.Çalışmaların tamamlanmasından sonra 2100 metrelik yolu sıcak asflat çalışması yapılarak mahalle halkının hizmetine sunulacaktır.

Belediye Başkanımız Mustafa Karadere çalışmaları yerinde inceleyerek Fen İşleri Müdürü Mustafa Bodur ve İnşaat Mühendisi Muhammet Ali Karal’dan bilgiler aldı. Belediyemiz, Yol Bakım ve Onarım Hizmetleri çerçevesinde belediyemizin yetki alanı içerisinde bulunan yolların bakım ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. Fen İşleri Müdürlüğümüzce yürütülen yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları kapsamında, asfalt,beton ve stabilize yolların bozulan kısımlarının onarılması, genişletilmesi, zemini bozuk olan yolların zemin etüdünün yapılıp ve zemine uygun kalitede yol malzemesinin serilmesi çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.İnşallah çalışmalarımız tamamlandığında merkezi ve mahalleleri ile ilçemizde ulaşım daha üst seviyelere gelecek.''dedi.

Başkan Karadere'ye incelemelerde Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Akkaya ,Fen İşleri Müdürü Mustafa Bodur, İnşaat Mühendisi Muhammet Ali Karal ve mahalle sakinleri eşlik etti.


25 Ağustos 2016 / Okunma: 1247