Belediyemiz, "E-belediye" Uygulamasına Geçti.

Belediye'den yapılan açıklamada, e-belediye uygulamasıyla vatandaşların belediyenin hizmetine daha kolay ulaşmasının amaçlandığı bildirildi.

Uygulamayla vatandaşların "www.espiye.bel.tr" internet adresine girerek emlak vergisi,İlan reklam vergisi,çevre temizlik vergisi,katı atık vergisi,taşınmaz kiralar ve eski su borçları gibi hizmetleri belediyemiz binasına gelmeden yapabileceği kaydedildi.
Belediye Başkanımız Mustafa Karadere, Akıllı Kent Projesi'nin bir parçası olan E-belediye sistemini vatandaşlara daha iyi hizmet vermek amacıyla hayata geçirdiklerini belirtti.
E-belediye hizmeti sayesinde vatandaşların Türkiye ve dünyanın her tarafından internet üzerinden girerek borçlarını sorgulayabileceklerini ve ödemelerini yapabileceklerine ifade eden Karadere şunları kaydetti:

" E-belediye ile, hizmetlerini daha hızlı sunmak için belediyemiz tarafından işleyişe alınan, son dönem hızlı işletim sistemlerindendir. Sistem sayesinde vatandaşlar, belediye hizmetlerine doğrudan ve en hızlı yoldan ulaşmış olacak. vatandaşlarımız, belediye hizmetlerinden daha hızlı ve kolay yararlanmasını ve teknolojik gelişmelerin ışığında hizmete doğrudan, sıra beklemeden ve yorulmadan ulaşmasını sağlayan Sistemi sayesinde, uygun hizmetler sunmak amacıyla artık kaliteli hizmette sadece bir tuş kadar yakınınızdayız." dedi.

 

 


29 Ağustos 2016 / Okunma: 1073