Başkan Karadere’den Kaymakam Doğru’ya Hoşgeldin Ziyareti.

Belediye Başkanımız Mustafa Karadere, ilçemize yeni atanan Kaymakam Sultan Doğru’yu makamında ziyaret etti. Doğru’ya iyi dileklerini ileten Karadere, karşılıklı olarak birlik içinde yürüyecek işler ve yeni projeler için mesajlar verdi.

Belediye Başkanımız Mustafa Karadere, yeni görevine ilçemiz’de başlayan Kaymakam Sultan Doğru’yu makamında ziyaret etti. Doğru ile beraber güzel işlere imza atacaklarının sinyalini veren Başkan Karadere, "İlçeyi en güzel yerlere birlikte taşıyacağız. Yeni hizmet döneminde ortak başarılarla yürüyeceğiz. Görev yerinizin hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Kaymakam Sultan Doğru, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, "Bilgi alışverişine bugünden itibaren başlayacağız. Olumsuz olayların bulunmadığı avantajlı ilçelerden biri olan Espiye’de huzur ortamından faydalanarak insanların daha da mutlu olabilmesi için neler yapılabilir onlar üzerinde çalışacağız.” diye konuştu.

 

Ziyarette Başkan Karadere’ye Ak Parti İlçe Başkanı Ali Küçükaydın,Başkan Yardımcıları Ali Kemal Akkaya,İbrahim Yanık,Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Özcan Özdemir,İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet Abdioğlu,Hayrettin Öztürk,Belediye Meclis Üyeleri Nazım Önal,Mustafa Çelik, ,Rasim Kırca,Yeter Bahadır,Kemal Toraman,Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Nur Önal, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Hakan Aktaş ve Ak Parti Yönetimi eşlik etti.

 


21 Aralık 2016 / Okunma: 1172