BEM-BİR-SEN Genel Başkanı Mürsel Turbay’dan Başkan Karadere’ye Ziyaret

Belediye Başkanımız Mustafa Karadere, makamında Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Mürsel Turbay’ı ağırladı. Sendikal konuların ele alındığı ziyarete,Bem-Bir-Sen Genel Başkanı’nın yanısıra,Giresun İl Başkanı Çoşkun Musaoğlu katıldı.

 

Karadere: İşçimiz ve Memurumuzla biz bir takımız

Sendikal konularda bilgi alışverişinin yapıldığı, ziyarette Başkan Karadere , belediye hizmetleri, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. İlk önceliklerinin çalışanların emeklerinin karşılıklarını vermek olduğunu belirten Karadere," Biz yola çıkarken ilk önceliğimiz, çalışan arkadaşlarımızın alnının teri soğumadan hakkını vermektir dedik. Bu anlayış içerisinde, çalışanlarımızı mağdur etmedik. Gelecek yıllar, takım arkadaşlarım dediğim personellerimle Espiye için daha güzel olacak. Birçok projenin temellerini hep birlikte atacağız. İşçimizle memurumuzla biz bir takımız.” dedi.

Sivil toplum örgütlerinin demokratik bir ortamda faaliyetlerini sürdürmelerinin son derece önemli olduğunu belirten Karadere:”Demokrasimizin gelişmesi güçlenmesi ve çalışanlarımızın hak arayışının demokratik bir ortamda geliştirilebilmesi açısından sendikal faaliyetler son derece önemlidir ”dedi.


19 Ocak 2017 / Okunma: 900