Başkan Karadere’ve Kaymakam Doğru Köy Ziyaretlerine Devam Ediyorlar.

İlçe Kaymakamımız Sultan Doğru ve Belediye Başkanımız Mustafa Karadere, Avluca Köyünde yaşayan vatandaşları ziyaret ederek, sorunlarını dinlediler.

Daire amirleri ile birlikte Avluca köyünde yaşayan vatandaşların sorunlarını dinleyen Kaymakam Doğru ve Başkan Karadere,çözülmesi gereken sorunların giderileceğini belirttiler.

Belediye Başkanımız Mustafa Karadere, amaçlarının Köy halkının huzur ve mutluluğu için çalıştıklarını onlara hissettirmek için vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, köyde yardıma muhtaç ailelere gerekli yardımlarda bulunacaklarını ve güzel projeler uygulayarak halkımıza en iyi hizmeti sunacaklarını dile getirerek, vatandaşların sorun ve taleplerini ivedilikle çözeceklerini belirtti.

 

Kaymakam Doğru, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak halk ile kaynaşma ortamı oluşturduklarını ve bu durumdan duyduğu memnuniyetini ifade ederek vatandaşların istekleri hakkında bilgi alışverişinde bulunduklarını söyledi.

Vatandaşlar ise, İlçe Kaymakamımız Sultan Doğru ve Belediye Başkanımız Mustafa Karadere’ye köylerine yapmış olduğu ziyaretten büyük mutluluk duyduklarını dile getirerek, teşekkür ettiler.

 


5 Mayıs 2017 / Okunma: 1059