BAŞKAN KARADERE’YE ESPİYE ANADOLU LİSESİ OKUL AİLE BİRLİĞİN’DEN ZİYARET

Belediye Başkanımız Mustafa Karadere,Espiye Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Ayşe Kıynak,Okul Müdürü Ekrem Cebeci,Öğrencilerveyönetimini makamında misafir etti.

Espiye Anadolu Lisesi’ninaynı zamanda idari kadrosunun da hazır bulunduğu görüşmede Başkan Karadere "Eğitim hizmetlerinde görevli personelin ve gönüllü çalışanların daha iyi eğitim ortamı için fedakarlık yapmalıdırlar. Okul aile birlikleri, başarının büyük fonksiyonlarından bir tanesi oluşturur. Okulun kaynaşmasında ve eksikliklerin giderilmesi noktasında önemli bir görevi ifa etmektedirler” dedi.

Ziyarette Okul Müdürü Ekrem Cebeci, ve Okul Aile Birliği Dernek Başkanı Ayşe Kıynak ile yönetimde ki üyeler ve öğrenciler hazır bulundu.Espiye Anadolu LisesiOkul Aile Birliği Dernek Başkanı Ayşe Kıynak , Başkan Karadere’ye eğitim çalışmalarına ve okullarına yaptığı katkılar için teşekkür ettiler ve plaket verdiler.

Belediye Başkanımız Mustafa Karadere " Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi iyi yetiştirmek zorundayız. Bunun için elimizdeki imkanları doğru stratejiyle kullanmak zorundayız” dedi.

 

 

15 Ağustos 2017 / Okunma: 357