Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan’dan Belediye Başkanı Karadere’ye Ziyaret.

Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, Belediye Başkanımız Mustafa Karadere'yimakamında ziyaret etti.Oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, Belediye Başkanımız Mustafa Karadere gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcısı Başsavcısı Abdurrahim Alan’a bilgiler verdi.Ziyaret’ten önce Başkan Karadere ve Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan İlçemizde Devam Eden Cezaevi İnşaatı ve Adliye Sarayı Binası İnşaatının Çalışmalarını yerinde İncelediler


Espiye Belediyesi’nin hizmetlerle adından söz ettirdiğinin altını çizen Başkan Karadere, ilçemiz sakinlerine hizmet etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek açıklamasında şunları kaydetti;"Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan ziyaretimize gelerek bizleri onurlandırdılar. Kendilerine bu nazik davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum. Kendileri göreve başladığı zaman bizler hayırlı olsuna gittiğimizde bu davetimizi yapmıştık, sağ olsunlar bugün iade-i ziyaret yaptılar. Çalışmalarımız hakkında Başsavcımıza bilgiler sunduk. Bu duygu ve düşüncelerle kıymetli Başsavcımıza çalışmalarında kolaylık diliyorum.”
Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan ise Belediye Başkanımız Mustafa Karadere'ye çalışmalarında başarılar dileyerek, istişare noktasında her zaman beraber hareket edeceklerinin altını çizdi.


24 Ekim 2017 / Okunma: 689