Başkan Karadere’den,İlçemiz Devlet Hastanesinde Yatan Hastaları Ziyaret Etti

Belediye Başkanımız Mustafa Karadere İlçemiz Devlet Hastanesinde yatan hastalarımız Ramazan Ayı öncesi ziyaret etti.İlçemiz Devlet Hastanesinde bulunan bütün katları ve odaları tek tek ziyaret eden Başkan Karadere burada yatan hasta vatandaşlar ile sohbet etti. Vatandaşların durumları ile ilgili hastane yönetiminden bilgi alan Başkan Karadere, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulunarak çeşitli hediyeler takdim etti.Hastanede yatan çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan Karadere, çocuk hastalara da oyuncaklar hediye etti.

 

Hasta ziyaretlerini fırsat buldukça gerçekleştirdiklerinin altını çizen Başkan Karadere; " Yoğun iş tempomuzdan fırsat buldukça hastanemizde tedavi gören hastalarımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunup acil şifalar diliyoruz. Tek gayemiz ağızlardan çıkan bir dua ve yüzlerde bir tebessum oluşturabilmek. O güzel duaları duymak ve gönüllerde olmak gibisi yok” dedi.

Başkan Karadere’ye Ak Parti İlçe Başkanı Ali Küçükaydın,Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Pınar Karaman ve Hastane yönetimi eşlik etti.


14 Mayıs 2018 / Okunma: 286


Nöbetçi Eczane

17 02 2019

Karadeniz Eczanesi
G.M.K.Cad.N0:93
0454 611 40 99