Belediyemiz Personeli İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Belediye Başkanımız Mustafa Karadere düzenlediği bir iftar yemeğinde belediyemiz personeli ile bir araya geldi.Yemek öncesi tüm masaları gezen Başkan Karadere belediye personelimizin Ramazan-ı Şerif'ini tebrik ederek hayırlı iftarlar diledi.

Belediye Başkanımız Mustafa Karadere yaptığı konuşmada, "Espiyemize hizmet eden arkadaşlarım ve mesai arkadaşlarım her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimize teşrif ettiniz, hoş geldiniz. Allah tuttuğumuz oruçlarımızı kabul eylesin. Cenab-ı Mevla bugün burada iftar sofrasındaki gösterdiğimiz birlik beraberliğimizi hiçbir zaman bozmasın inşallah. İlçemize en güzel şekilde hizmet etmeyi, kazançlarımızı helal olarak kazanmayı ve ailelerimizi helal rızık götürmeyi nasip eylesin diyorum. Allah hepimizi sağlıcakla ve huzurla Ramazan Bayramı'na eriştirsin. Hepinize saygı sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum" diye konuştu.

Okunan ezanla birlikte yapılan iftarın ardından dua edildi. Yemek sonrası Belediye Başkanımız Mustafa Karadere, yemeğe katılan belediye personeli ile bir süre sohbet etti. İftar yemeğine, Belediye Başkanımız Mustafa Karadere, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Kemal Akkaya,Belediye Meclis Üyeleri Belediyemiz personelleri ve aileleri katıldı.

 


29 Mayıs 2018 / Okunma: 668