Haberler

 • KAYAMAKAMLIK BAHAR KUPASI SAHİBİNİ BULDU


  Espiye Kaymakamlığı tarafından düzenlenen futbol turnuvasında maçlar oynanan final maçı ile sona erdi. Finalde Çarşıspor'u 3-0 yenen Çamspor şampiyon,Çarşıspor ikinci oldu.Espiye ilçe stadında oynanan maçlar da büyük çekişmelere sahne oldu. 4 grup halinde oynanan 15 takımının katıldığı ve kıyasıya mücadele eden takımlar arasında oynanan final maçında geçen yılın şampiyonu olan Çamspor kupayı 5.kez aldı.

  13 Haziran 2011

 • AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI TATLI'DAN SOĞUKPINAR'A ZİYARET


  AK Parti Giresun Milletvekili Adem Tatlı,Soğukpınar beldesinde vatandaşlarla bir araya geldi.Soğukpınar beldesinde ziyaretlerde bulunan Adem Tatlı, 12 Haziran'da yapılacak milletvekilliği seçiminin önemini anlattı. Soğukpınar belde belediye Başkanı Özcan Özdemir'de ziyaret eden Milletvekili adayı Adem Tatlı, Başkan Özdemir den belde hakkında bilgiler aldı.

  13 Haziran 2011

 • PARKE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR


  İlçemiz Belediyesi alt yapı ve parke döşeme çalışmaları devam ediyor.Belediye İlçe merkezindeki mahalle, cadde ve sokaklarda parke taşı döşeme ve alt yapı çalışmaları sürüyor.Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından İlçemiz Adabük Mahallesi Bahçelievler ve Kirazlık Caddesi,Bahadır arsaları mevkiinde parke döşeme ve bordür çalışması yapılması için alt yapı çalışması yapılıyor.

  7 Haziran 2011