Haberler

 • ESPİYE BELEDİYESİNDEN ABONELERE ÖDEME KOLAYLIĞI


  Espiye Belediyesi su faturası ve vergi borçlarını kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlıyor.Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere yaptığı açıklamada, belediye veznelerine konulan pos makineleri sayesinde vatandaşların su faturasından, emlak vergisine kadar her türlü borçlarını kredi kartı ile ödeyebileceklerini söyledi.

  15 Mayıs 2012

 • ÇAM MAHALLESİ KÜRTÜNLÜ MEVKİNDE YOL ÇALIŞMASI YAPILIYOR


  Espiye Belediyesi mahallelerde yol çalışmaları sürdüyor.Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere,ilçeye bağlı mahallelerde yol yapım çalışmalarını sürdürüyoruz.

  15 Mayıs 2012

 • BAŞKAN KARADERE'DEN ANNELER GÜNÜ MESAJI


  Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere Anneler Günü'nü kutladı.Belediye Başkanı Erol Karadere, Anneler Günü nedeniyle mesaj yayınlayarak, tüm annelerimizin “Anneler Günü” nü kutladığını belirtti.Ailede asıl yükü çekenlerin anneler olduğunu belirten Başkan Karadere;“En kutsal varlıklarımız olan annelerimiz; insanlığın var oluşundan bugüne kadar sevginin, şefkatin, mücadelenin, çilenin, özverinin sembolü olmuştur. Sadece insanoğlu için değil, doğadaki tüm canlılar için anne olmanın karşılıksız sevgiyi, şefkati, mücadeleyi, çileyi, özveriyi sembolize eden farklı özellikleri vardır.

  11 Mayıs 2012

 • KAYMAKAMLIK TURNUVASI MAÇLARI BAŞLADI


  2012 yılı Kaymakamlık turnuvasının ilk maçının açılışını Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere ve Soğukpınar Belde Belediye Başkanı Özcan Özdemir yaptı. Kaymakamlık turnuvasının açılış maçını oynayan iki takıma Espiye Belediye Başkanı Erol KARADERE sporun centilmenlik ve birleştirici ruhuna işaret ederek turnuvanın dostane bir ortamda geçmesi için takımlara güvendiğini bildirdi.

  11 Mayıs 2012

 • REKTÖR ATTAR BAŞKAN KARADERE'Yİ ZİYARET ETTİ


  Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr Aygün Attar, ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.Belediye Başkanı Erol Karadere'yi ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Aygün Attar,Başkan Karadere 'yi ziyaretinde üniversitelerine bağlı Meslek Yüksek Okulu'nda yeni bölümlerin müjdesini verirken, fakülte beklentileriyle ilgili de değerlendirmelerin yapılacağını söyledi. Rektör Aygün Attar "Espiye ilçesi Sivil Toplum Kuruluşları, işadamları ve halkıyla bir araya gelerek üniversitenin kurulmasının hemen ardından hızlı bir şekilde yüksek okulla ilgili çalışmalarını yaparak okullarının açılmasına katkı sağladılar.

  11 Mayıs 2012

 • İLÇEMİZ SAHİLİNDE TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPILDI


  Espiye Belediyesi ilçemiz sahilinde temizlik yaptı. Belediye Başkanı Erol Karadere yaz mevsimi gelmesi nedeniyle Belediye Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri deniz sahilinde temizlik yaptıklarını söyledi.Belediye olarak ilçemiz sahilinin temizliğine ayrıca önem verdiklerini dile getiren Başkan Karadere;Sahil ilçe olarak görünen yüzümüz,sahilde gezen ilçe halkının yerlere ve deniz kenarlarına çöp atmamaları konusunda bilinçli olmalarını talep ediyoruz.

  10 Mayıs 2012

 • TRAFİK HAFTASI KUTLANDI


  Trafik Haftası nedeniyle Espiye Atatürk İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törene Kaymakam Mitat Gözen, Belediye Başkanı Erol Karadere, Garnizon Komutanı Yzb. Mehmet Şahin, Emniyet Müdürü E.Tayfun Hoşdil. AK Parti ilçe Başkanı Ali Kemal Akkaya,AK Parti kadın Kolları Başkanı Şenay Doma,MYO Müdürü Öğr.Gör.Gökmen Kılınçarslan, Şoförler ve Otomobilciler Odası başkanı Şeref Kürtün, daire amirleri, kurum müdürleri ,siyasi parti temsilcilerive öğrenciler katıldı.

  10 Mayıs 2012

 • BAŞKAN KARADERE'DEN TRAFİK HAFTASI MESAJI


  Espiye Belediye Başkanımız Erol Karadere;Trafik Haftası dolayısıyla yayınladığı mesajda, "Trafik terörü ile mücadele etmenin tek yolu trafik kurallarına uymaktır" dedi.Başkan Karadere, ülkemizde her yıl binlerce insan trafik kazaları yüzünden hayatını kaybettiğini, binlercesinin de sakat kaldığını hatırlatarak, trafik kurallarına uymayan bilgisiz ve cahil insanların birçok masum insanın hayatını kaybetmesine sebep olduğunu ifade etti.

  8 Mayıs 2012

 • AĞALIK MADENİ MAHALLESİNDE YOL ÇAKILLAMA ÇALIŞMASI YAPILDI


  Espiye Belediyesi mahallelerde yol çalışmaları sürdüyor.Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere,ilçeye bağlı mahallelerde yol yapım çalışmalarını sürdürüyoruz.

  3 Mayıs 2012

 • MAYIS AY'I MECLİS TOPLANTISI YAPILDI


  Espiye Belediyesi 2012 Yılı Mayıs ay'ı olağan Meclis toplantısını gerçekleştirdi.Belediye Meclis salonunda yapılan toplantıya, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlandı.

  3 Mayıs 2012

 • ADABÜK MAHALLESİ'NDE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMASI YAPILIYOR


  Espiye Belediyesi mahallelerde altyapı ve yol çalışmaları sürdüyor.Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere, havaların ısınmasıyla birlikte ilçeye bağlı mahallelerde yol yapım çalışmalarını sürdürüyoruz.Başkan Karadere,yaptığı açıklamada, kış dönemi boyunca mahalle yollarında bozulan yolları betonlama , asfaltlama ve büz çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirtti.

  30 Nisan 2012

 • BAŞKAN KARADERE ESNAFLARLA TOPLANTI YAPTI


  Espiye Belediyesi Başkanı Erol Karadere Espiye Öğretmen evi Toplantı salonunda Espiye Esnafı ile bir araya geldi.Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere’nin Başkanlığında ki toplantıya Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Yanık,Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Salih Yanık,Belediye Meclis Üyeleri Rasim Kırca,Nazım Önal,Ayşe Beşirli,Yeter Bahadır,Hakan Cebeci,Ahmet Karaman,Belediye İmar ve Şehircilik Müdürü Mustafa Bodur katıldılar.

  26 Nisan 2012

 • 23 NİSAN’I ÇOŞKUYLA KUTLADIK


  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çeşitli etkinliklerle İlçemizde kutlandı. Atatürk anıtına çelenklerin konulması saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan program Kaymakam, Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürü makamlarına 10’ar dakikalığına temsili olarak öğrencilerin makamlara geçmeleri sağlandı.Belediye Başkanlığı makamına Atatürk İlköğretim okulu öğrencisi Tuna Hoşdil oturdu.Şehit Hüseyin Tahmaz ilköğretim okulu bahçesinde yapılan törene saygı duruşu,İstiklal marşı okunması, Espiye Kaymakamı Mitat Gözen, Belediye Başkanı Erol Karadere,Garnizon Komutanı Mehmet Şahin, Öğrenci, Öğretmen ve halkın Bayramını kutlamasıyla başladı.

  25 Nisan 2012

 • BAŞKAN KARADERE'DEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJI


  Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere;Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 92. yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Karadere mesajında, "23 Nisan, Türk milletinin yok olmadığını, bölünmeye karşı bütün imkânlarını seferber ederek dünyaya varlığını kanıtladığı gün olarak tarihteki yerini almıştır. Bir millet ve devlet olarak yeniden tarih sahnesine çıkma yolunda önemli kararlar alan, en önemlisi de millet egemenliğini esas alarak kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisimiz, bugün 92 yaşına girmiştir.

  22 Nisan 2012

 • KANALİZASYON VE YAĞMUR SUYU HATTI PROJESİ HAYATA GEÇİYOR


  Espiye Belediyesi mahallelerde altyapı ve yol çalışmaları sürdüyor.Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere Espiye için önemli bir proje olan Kanalizasyon ve yağmur suyu Projesinin hayata geçtiğini ve en kısa sürede bu çalışmanın hizmete geçirileceğini belirtti.

  18 Nisan 2012

 • BAŞKAN KARADERE'DEN KUTLU DOĞUM HAFTASI MESAJI


  Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere, Kutlu Doğum Haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.Başkan Karadere mesajında;"Âlemlere rahmet olarak gönderilen son peygamberimiz Hz Muhammed (sav) Kuran-ı Kerim'in insanlığa vaaz ettiği şahsiyet ve yaşantının en yüce örneğidir. O'nu anlamak aynı zamanda yüce dinimiz İslam'ı anlamak demektir. O'nun sünnetlerine riayet etmek dinimizi doğru yaşamak anlamına gelmektedir.Dünyanın geçici meşgaleleri altında insanlığın bunalım, buhran, ızdırap ve arayış içinde

  13 Nisan 2012